Умови співпраці

Угода

Будь ласка, уважно прочитайте цю угоду перед тим, як скористатися послугами Інтернет-магазину www.apriori.kiev.com.ua.

Даний текст є Угодою між Інтернет-магазином www.apriori.kiev.com.ua іменованою надалі «Інтернет-магазин» або «Сайт», та користувачем послуг Інтернет-магазину, що іменується надалі «Покупець» та визначає умови придбання товарів через сайт Інтернет-магазин www.apriori.kiev.com.ua.

1. Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином у момент оформлення замовлення.

1.2. Інформація, розміщена на Сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції купівлі товару та є публічною офертою, згодою є факт оформлення замовлення на запропонований товар.

1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, що обумовлені цією Угодою.

1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та сплатити товар.

1.5. Особи, які не досягли 18 років, можуть користуватися Сайтом лише за участю батьків або опікунів.

2. Інформація про користувача.

2.1. Реєструючись на сайті www.apriori.kiev.com.ua, Покупець погоджується надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані, а також своєчасно оновлювати їх на сайті.

2.2. Розголошення конфіденційних даних Покупця та передача їх третім особам можливі лише з дозволу Користувача або на вимогу закону України.

2.3. Після завершення реєстрації на сайті Користувач має право змінювати пароль свого облікового запису, відповідно до положень Сайту. Користувач самостійно несе відповідальність за збереження даних свого облікового запису. У разі виявлення несанкціонованого використання облікового запису або вразливості даних, Користувачеві необхідно негайно повідомити про це адміністрацію Сайту для подальшого виправлення ситуації.

2.4. Користувач дає свою згоду на отримання інформаційних повідомлень на мобільний телефон та повідомлень на електронну пошту від Сайту, вказаних під час реєстрації.

2.5. Користувач не повинен передавати для використання третім особам свій обліковий запис, в іншому випадку Користувач повністю несе відповідальність за наслідки і несе солідарну відповідальність з особою, яка користувалася його обліковим записом.

3. Інформація про товари

3.1. Товар представлений у каталозі через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

3.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: ціною та описом товару.

3.3. Вказана на сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

3.4. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (телефоном або електронною поштою) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем це замовлення вважається анульованим.

4. Порядок придбання товарів

4.1. Замовлення може бути оформлено Покупцем такими способами: зроблено телефоном, електронною поштою або оформлено самостійно на Сайті.

4.2. Покупець Інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину та наявний.

4.3. За відсутності товару на складі, Менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний повідомити Покупця (по телефону або через електронну пошту).

4.4. За відсутності товару Покупець має право замінити його аналогічним товаром, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.

4.5. Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправки Покупцеві, повідомивши Інтернет-магазин по телефону або через електронну пошту.

5. Доставка та передача товару Покупцеві

5.1. Доставка товару, придбаного в Інтернет-магазині здійснюється кур'єрськими службами.

5.2. Відправлення замовленого товару провадиться протягом 1-3-х робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем за наявності товару на складі. Якщо товар відсутній на складі, час виготовлення та відправлення складає 1-8 тижнів. Субота, Неділя та офіційно визнані свята України не входять до робочих днів.

5.3. Покупець зобов'язаний зробити звірку при отриманні замовленого товару за кількістю, якістю, асортиментом та комплектністю товару.

5.4. Покупець не зобов'язаний компенсувати витрати Інтернет-магазину, пов'язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлено товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектності.

5.5. У разі відмови Покупця від замовлення в момент доставки Покупець оплачує витрати Інтернет-магазину на доставку замовлення.

6. Оплата замовлення

6.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем та відзначається на відповідній сторінці Веб сайту www.apriori.com.ua. Ціна в Договорі визначається шляхом додавання цін усіх вибраних Товарів поміщених у віртуальний кошик та ціни доставки, що визначається залежно від способу доставки.

6.2. Вартість замовлення може змінюватись в залежності від ціни, кількості чи номенклатури Товару.

6.3. Покупець може сплатити Замовлення такими способами:

1) За допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, який зазначено у рахунку-фактурі, шляхом 100% передоплати.

2) Післяплатою при отриманні Замовлення в представництві слів доставки ТОВ "Нова пошта", ТОВ "ДЖАСТ ІН", АТ "Укрпошта".

3) Любим іншим способом за домовленістю із продавцем.

6.4. Якщо не надходять кошти, Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

7. Умови повернення товару

7.1.При отриманні Товару на складі перевізника, від кур'єра чи Продавця, Покупець зобов'язаний перевірити зовнішню цілісність упаковки, після чого відкрити її та безпосередньо переконатися у належному зовнішньому стані Товару (відсутності механічних пошкоджень) та повноти його комплектності.

7.2. У разі наявності хоча б одного з перерахованих недоліків Покупець зобов'язаний зафіксувати його шляхом складання акта у вільній формі. Акт має бути підписаний Покупцем та особою, яка здійснила доставку Товару чи Продавця. Бажано, недоліки мають бути зафіксовані засобами фото чи відеозйомки. Протягом 1 (одного) дня Покупець зобов'язаний повідомити представника Продавця, відповідального за оформлення замовлення на Товар про виявлення недоліків та домовитись з ним про заміну Товару.

7.3. Сторони погодили, що у разі невиконання обов'язкових вимог зазначеної процедури визнається отримання Покупцем Товару у належному стані та повній комплектності.

8. Інше

8.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати та скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до купівлі будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів на власний розсуд.

8.2. Зміни до цієї Угоди можуть бути внесені Продавцем у будь-який час. Угода є чинною з дати публікації на сайті. Заповнивши форму реєстрації/замовлення, Покупець погоджується з цією Угодою.

8.3. Ця Угода повинна розглядатися у тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, та має застосовуватись та тлумачитися відповідно до законодавства України.

Якщо ви не погоджуєтесь з умовами магазину, викладеними в цьому Договорі, відмовтеся від покупки.