Про нас

APRIORI – це український бренд сучасної, стильної та комфортної білизни та одягу для дому. Коли йдеться про стиль та комфорт одягу, часом складно уявити собі, як ці два поняття будуть реалізовані в одній речі.

Однак команді бренду APRIORI все ж таки вдалося впоратися з цим завданням. Наш бренд відкритий для справжніх чоловіків, які хочуть підкреслити свою індивідуальність і бути завжди у тренді та для представниць прекрасної статі, які живуть насиченим, яскравим життям і не можуть дозволити собі жодної хвилини спокою.

Наша мета – надихати якомога більше людей бути вільними та впевненими в собі, жити комфортно та яскраво, створюючи власні тренди стилю з одягом APRIORI.

Жіноча лінійка APRIORI – це свято для любительок моди, а також справжня знахідка для всіх цінительок комфорту. Це щось більше, ніж просто гарні речі, стиль життя, чиста енергія насолоди і комфорт в кожному сантиметрі одягу.

Чоловіча лінійка APRIORI – це поєднання класики комфорту та сміливого прояву індивідуальності. Це одяг для чоловіків, які самі вважають за краще встановлювати правила та ведуть активний спосіб життя.

Одяг APRIORI виготовлений тільки з натуральних матеріалів, високої якості та завжди на стилі. Одягаючи APRIORI, Ви отримуєте відмінний настрій, яскраву індивідуальність та свободу бути собою.

BE YOURSELF, вибирай APRIORI!